Звідки походить символ інь-ян? Чому він виглядає таким чином?

Source page: http://www.chinesefortunecalendar.com/YinYang.htm

Yin Yang – це добре відомий китайський символ інь ян. Іноді він називається символом тай-цзи. Тай-цзи походить від і-цзін. І-цзін становить основу китайської філософії. Це розвиток від природних явищ нашого Всесвіту. Тому що і-цзін виходить від природи, він повинен бути легким.

Китайські символи і-цзін: I-Ching. Другий символ означає книгу, глибоку книгу. Перший символ означає легкість або зміни. Оскільки і-цзін легко, деякі люди називають його «Книгою легкості» або «Книгою змін». Оригінальний китайський символ  Yee – Yee, який є символом об’єднання сонця (вгорі) і місяць (внизу). Це  легко  для людей, щоб зрозуміти філософію, кажучи про сонце (ян), місяць (інь) і Всесвіт. Після спостереження за Всесвітом стародавні китайці виявили, що Всесвіт змінюється щодня. Хоча це легко змінюється кожен день, він також має сезонні і річні цикли. З цих циклів  незмінні правила створені. Однак, це не просто використовувати Yee метод, щоб знайти незмінні правила з Всесвіту і застосовувати на діяльність людини. Ось чому деякі люди думають, що і-цзін легко, а деякі ні.

Big Dipper at night            Sun Pole Clock

    Велика Ведмедиця вночі

Спостерігаючи небо, запис позиції Великої Ведмедиці і спостерігаючи тінь від Сонця від 8 футів (китайське вимірювання) полюса, стародавні китайці визначили чотири напрямки. Напрямок сходу є Схід; напрямок заходу сонця є Захід; напрямок найкоротшою тіні є Південним і напрямком довгої тіні є північноамериканським. У нічний час, напрямок зірки Поларіс є північноамериканський.

Вони помітили, сезонні зміни. Коли Ведмедиці вказує на схід, це весна; коли Ведмедиці вказує на південь, це літо; коли Ведмедиці вказує на Захід, це падіння; коли Ведмедиці вказує на північ, це зима.

При спостереженні за цикл Сонця, стародавні китайці просто використовували жердину довжиною близько 8 футів, розміщені під прямим кутом до землі і записаними позиції тіні. Потім вони виявили, що довжина року становить близько 365,25 днів. Вони навіть розділили цикл на рік в  24 сегменти, в тому числі весняного рівнодення, осіннього рівнодення, літнього сонцестояння і зимового сонцестояння, з допомогою сходу і Ведмедиця позиції.

Вони використовували шість концентричних кіл, відмічені точки 24-сегментний, розділили кола на 24 секторів і записують довжину тіні кожен день. Найкоротша тінь знайдена в день літнього сонцестояння. Найдовша тінь знаходиться на день зимового сонцестояння. Після підключення кожної лінії і затемнення інь частині з літнього сонцестояння в день зимового сонцестояння, діаграма Сонця виглядає, як показано нижче. Екліптики кут 23 26′ 19″ Землі можна побачити на цьому графіку.

Origin of Yin Yang

Екліптики відомий шлях Сонця навколо Землі. Вона нахилена відносно екватора Землі. Величина способу екліптики становить близько 23 26′ 19″ у 2000 році.

Sun Ecliptic Angle

При обертанні діаграми Sun і позиціонування зимового сонцестояння на дні, він буде виглядати наступним  чином Інь Янь. Світла зона колір, який вказує більше сонячного світла називається ян (Сонце). Темна область кольору має менше сонячне світло (більше місячне світло) і називається інь (Місяць). Ян, як чоловік. Інь, як жінка. Ян не буде рости без інь. Інь не може народити без ян. Інь народжується (починається) в літнє сонцестояння і ян народжується (починається) в день зимового сонцестояння. Тому один маленький коло інь відзначена на положенні літнього сонцестояння. Ще один маленький коло ян відзначений на позиції зимового сонцестояння. Ці дві маленькі кола виглядають, як два риб’ячих ока.

Yin Yang

Загалом, символ інь ян є китайським уявленням всього небесного явища. Він містить цикл Сонця, чотири сезони, 24-сегментний цзі, фундаменту-цзін і китайський календар.

Copyright © 1999-2017 Allen Tsai

 

 

Leave a Reply