Поради щодо Warpzilla – Mozilla для OS/2

Original: http://os2news.warpstock.org/Warpzilla.html 

WarpzillaWarpstock

Стабільні релізи
Тестові версії
Newsbits
 • Firefox 38.8.0 містить помилки, коли під час запуску може викинути Вас з профілю. Ви можете вирішити цю проблему шляхом видалення parent.lock в профілі; якщо це буде повторюватись заново, необхідно знайти причину проблеми.
 • Станом на 11 лютого 2014 року, Mozilla для OS/2 офіційно мертва; все/2 коду підтримки ОС було видалено з вихідного дерева. Однією з головних причин цього була відсутність внесків, і  вони заявили про відсутність бажання зробити так, як було передбачено за кілька місяців до. Тим НЕ менше, була створена вилка з Firefox ESR, і працює над портуванням коду Mozilla/Google IPC.
 • До ESR38, що завантажені шрифти не працюють, і це може привести до сбою, якщо вони не були відключені: user_pref( «gfx.downloadable_fonts.enabled»);
  Це було встановлено за замовчуванням в будує з ESR10 через ESR31.
 • Відсутні функції в OS/2 будує включають: WebGL, iз-за відсутності драйверів апаратного OpenGL; IPC, для захисту від збоїв плагінів (незавершене, але плагіни стають не має значення); і веб-шрифти, для автоматичного завантаження шрифтів і відображення тексту (в даний час працюють в ESR38).
 • Команда IBM кинути роботу на Mozilla для OS/2 багато років назад. Зовнішні розробники заохочені брати участь; один з необхідних інструментів  rc.exe версії 5.00.007.
Схоже
tcpip32.dll Стів Левайн випустив виправлену версію tcpip32.dll, що запобігає дискомфоту, який відчувається при використанні додатків Mozilla; це робить DLL багатопотоковим і робить SMP безпечним.
Exceptq Якщо Warpzilla видає помилку, Exceptq буде видавати звуковий сигнал, а потім створювати звіт про аварію. Дивіться також інформацію NSPR_NO_EXCEPTQ.
Screen Saver Doodle в Якщо ви встановите охоронця екрану Doodle, Warzpilla може визначити, коли ви не взаємодієте з комп’ютером, і виконувати різні фонові і очищаючі завдання під час простою.
RWS З RWS, ви можете відкрити завантаження, використовуючи їх по замовчуванням WPS, а також додаток відображає правильний значок у файлах  і діалогах. Дивіться також інформацію MOZ_NO_RWS.
Lightning Розширення Lightning для Thunderbird і SeaMonkey додає підтримку календаря; на відміну від більшості розширень, версії повинні бути співставлені з конкретними релізами Gecko. Дейв Йео створив основи для  17ESR24ESR,  31ESR і  38ESR Вони вже включені в пакет 45ESR.
Сумісні плагіни Ім’я файлу Примітки
акробат Acrobat 4,05 
Acrobat 5.1
nparos2.dll
nparos25.dll
PDFJS  аддон є життєздатною заміною для плагінів.
Потребує InnoWin Runtime. Щоб цей плагін працював з LIBPATHSTRICT, ви можете використовувати цей патч (для Acrobat 4), слідуйте сказівкам, щоб виправити свою власну версію, або додати\OS2\DLL для BEGINLIBPATH
спалах Flash-11
npflos2.dll Доступні для покупців eComstation Software Subscription; працює тільки на Écs 1.2 і пізніших версіях.
Flashblock дозволяє мати флеш плагін, без збою Flash додфтків (або мають збій браузера через помилку в плагіні, і IPC ще не портовано). Просто натисніть на іконку «Play» для будь-яких флеш об’єктів, які ви хочете відкрити.
спалах Flash 7
npswf2.dll Flash7 пакет виправлений так , що звук працює з LIBPATHSTRICT; Звіти себе як Flash 9
Ява Java 6
npicedt.dll IcedTea-Web плагін працює з OpenJDK 1.6., зі старішими версіями плагіни 1.4.x Java більше не сумісний.
MPlayer MPlayer
npmp.dll Потокове аудіо/відео плагін (MPEG, QuickTime, WMV, ASF, FLV, і т.д.).
DjVu npdjvu.dll DjVu являє собою набір технологій стиснення, формат файлу і програмна платформа для передачі через Інтернет електронних відсканованих документів і зображень з високою роздільною здатністю.
PM Downloader nppmd.dll Захоплює і обробляє завантаження
авто Wget npawgbin.dll
і інші
Захоплює і обробляє завантаження
також має npawgaud.dll і npawgvid.dll для обробки аудіо та відео
GBM npgbm.dll Узагальнений модуль Bitmap може відображати різні формати файлів растрових зображень
META глядач npmeta.dll Дозволяє переглядати * .MET файли
розпакуйте плагін npunzip.dll
Ви можете «встановити» плагіни шляхом простого копіювання їх в директорію плагінів (або ваш каталог плагінів профілю)
Розробники можуть хотіти, щоб перевірити  OS / 2 Plugin Toolkit (від Гоббса), в тому числі це оновлення
ще одне місце , щоб знайти плагін інформація plugindoc
змінні оточення
MOZILLA_HOME Ви можете використовувати змінну оточення MOZILLA_HOME, щоб визначити місце розташування для профілів Warpzilla. За замовчуванням профілі створюються в каталозі додатки. За допомогою цієї змінної, то вони будуть створюватися і використовуватися при% MOZILLA_HOME% \ Mozilla замість цього.
MOZ_ACCELERATED Gecko 2.0 (Firefox 4.x і SeaMonkey 2.1.x) і вище підтримки функцій для прискорення графіки з використанням занурення. Це може бути відключено, відключивши «Використання апаратного прискорення, коли це можливо» в настройках, або ви можете встановити змінні оточення MOZ_ACCELERATED 0. Також відключені при використанні драйвера Panorama, коли тінь буфер включений, оскільки цей драйвер не працює правильно з DIVE. Інші варіанти% MOZ_ACCELERATED% включають в себе по-перше, програмне забезпечення курсору, значення за замовчуванням для інших, SNAP відео драйверів і по-друге, мають апаратний курсор, за замовчуванням для SNAP. Якщо переміщення курсора миші на меню і призводить до закриття відео, встановіть цю змінну в 1. Якщо миша мерехтить при прокручуванні, ви можете спробувати встановити цю змінну в 2, але це може привести до відео з помилками, якщо ваш драйвер не підтримує курсор миші.
MOZ_NO_REMOTE MOZ_NO_REMOTE = 1 зберігає Mozilla від створення вікна повідомлень, так що Warpzilla не може виявити інші. Це корисно лише тоді , якщо ви хочете запускати різні версії ондочасно (з різними профілями).
MOZ_NO_RWS MOZ_NO_RWS = 1 відключає функцію WPS інтеграції , яка надається RWS. З  RWS, ви можете відкрити завантаження, використовуючи їх за замовчуванням WPS асоціації, а також додаток відображає правильний значок в файлі списків і діалогах. Це, як правило, корисні функції, але є принаймні одна помилка, де перетягування за допомогою миші може привести до помилки.
MOZ_PLUGIN_PATH Warpzilla буде шукати Plug-in в. \ Плагінів,% MOZILLA_HOME% \ Mozilla \ Plugins, і в шляху, вказаному в% MOZ_PLUGIN_PATH змінної% навколишнього середовища.
NSPR_NO_EXCEPTQ Якщо Warpzilla аварій, Exceptq буде видавати звуковий сигнал, а потім створить звіт, що містить відомості про помилку. Установка NSPR_NO_EXCEPTQ = 1 відключає це для Warpzilla додатків, але зазвичай ви хочете, щоб інформація була доступна.
NSPR_OS2_NO_HIRES_TIMER Якщо у вас виникли проблеми з мультимедійними додатками, які використовують високий дозвіл таймера OS / 2, ви можете встановити браузери Warpzilla не використовувати його, встановивши змінну Enviroment NSPR_OS2_NO_HIRES_TIMER = 1
KAI_AUTOMODE Починаючи з Firefox 31 (і SeaMonkey 2.28), К Audio Interface використовується для підтримки як DART і Uniaud. Він буде автоматично вибирати на основі того, що ви встановили, але ви можете змінити його, якщо у вас є підстави (наприклад, інтерфейс UniAud не завжди працює, але Uniaud також підтримують DART). Ви можете встановити KAI_AUTOMODE = Uniaud або KAI_AUTOMODE = DART
MOZILLA_USE_EXTENDED_FT2LIB Включена повна підтримка Innotek Font Engine. Цей шрифт насправді може викликати збої в поточних версіях Warpzilla. Mozinst пакет включає в себе «fechg» утиліта для його відключення.
Поради для отримання додаткової функціональності
Профілі SeaMonkey 1.x використовує одні й ті ж дані в профілі, що й Mozilla Suite, в той час як SeaMonkey 2.x, Firefox і Thunderbird мають різні профілі, але можуть змінювати дані профілю,  якщо він знаходиться в %MOZILLA_HOME%. Ви може передавати частини старих профілів в новий профіль; Є поради для SeaMonkeyFirefox і  Thunderbird. Переміщення профілів може бути зроблено, але вимагає ручного зміни шляхів в файлах конфігурації (в першу чергу Prefs.js), а також отримання Registry.dat, щоб вказати правильне розташування профілю. Цей онлайн редактор Registry.dat (для SeaMonkey 1.x) або ці REXX інструменти  можуть допомогти.
Згладжені шрифти Особливості Warpzilla вбудованої підтримки для згладжених шрифтів. Тільки TrueType і Type 1 шрифти можуть бути використані, так що ви можете встановити Sans і замінити WarpSans.
Шрифти MathML Warpzilla підтримує MathML, але ви повинні мати шрифти, які містять необхідні символи, такі як STIX і Asana шрифти. Після установки шрифтів, ви можете перевірити MathML .
Перетягування Warpzilla особливості повного опору і падіння підтримки, як і з браузера. Ви можете утримувати клавішу Ctrl, якщо ви хочете скопіювати зображення і веб-сторінки, а не просто створювати об’єкти URL.

Киньте їх на Mozilla прес Mozilla отримає цей відформатовані як
об’єкт WPSUrl вміст об’єкта Url, HTML, і текст
будь-який файл шлях об’єкта Url, HTML, і текст
будь-який файл Alt вміст файлу текст
DragText Url Url текст Url, HTML, і текст
DragText Текст  текст текст
Текст витягав з сумісного
додатка (наприклад , EPM, GCJava)
  текст текст
SYS2070 Якщо ви отримуєте SYS2070 збій при спробі запустити Mozilla, це означає, що неправильна версія DLL була знайдена. Одним з таких рішень може допомогти:

 • Видалити веб-браузер IBM з LIBPATH
 • Ви неправильно встановити (розпаковані в старий каталог)
 • У вас є інша версія працює без використання LIBPATHSTRICT
Зміна Prefs Найпростіший спосіб змінити переваги приблизно такий: на сторінках конфігурації є налаштування для багатьох із них. Якщо ви вирішили внести зміни безпосередньо в файл настройок (prefs.js), вони повинні бути зроблені, коли Warpzilla закрита, або вони не будуть збережені; він перезаписує файл, коли він виходить! Ви повинні також уникати використання редактора, який приєднує EOF характер (наприклад, e.exe).
В якості альтернативи модифікують prefs.js, ви можете створити файл user.js. Цей файл ніколи не модифікується Mozilla і перекриває будь-які налаштування в prefs.js
Використання вкладок Ви можете переміщатися між вкладками за допомогою клавіатури, використовуючи Ctrl-PgUp і Ctrl-PgDn або Ctrl-Tab.
Ви можете зберегти закладку, яка буде знову відкрита коли відкриті всі вкладки в даний момент браузера, вибравши закладку цієї сторінки. Ви навіть можете додати або видалити URL-адресу з цієї вкладки, так як вона розглядається як folder. У Firefox 2.0, кожна вкладка має кнопку закриття. Якщо ви хочете відновити старе поведінка, встановити «browser.tabs.closeButtons» до 3.
Сценарій таймаут Якщо у вас виникають проблеми з деякими Javascript, ви можете скоротити кількість часу, який витрачається на «скасування сценарію» і з’явиться діалогове вікно. Ви можете змінити «dom.max_script_run_time» і «dom.max_chrome_script_run_timeзначення» на кількість секунд, які вважаєте за потрібне, щоб перш ніж з’явиться діалогове вікно, в якому перший варіант для скриптів на веб – сторінках, а другий варіант для сценаріїв в призначений для користувача інтерфейс (включаючи розширення!).
Закладки Warpzilla перейшли до використання SQLite бази даних для закладок, а не стандартний файл bookmarks.html. Можна автоматично імпортувати і експортувати файл bookmarks.html при запуску і зупинці, хоча і з деякими незначними застереженнями.
SQLite SQLite база даних, що використовуються в Warpzilla, можуть мати тенденцію до зростання надмірно великим. Ви можете використовувати SQLite браузер для «вакууму» (компактного) з * .sqlite файлів бази даних у вашому профілі, в той час як браузер закритий; це буде поліпшити продуктивність у час виконання. База даних «місць» також може бути ущільнений в Warpzilla, використовуючи  консоль помилок. Іншим варіантом є UPSSV пакет.
Іконки Якщо вам не подобаються іконки в Mozilla 1.1 і вище, ви можете змінити їх, замінивши файли в каталозі\хрому іконки. Є деякі пакети значків доступні, але люди повідомляли про проблеми, щоб змушувати їх працювати в OS/2. Клаус Стаедтлер створила пакет значка, який використовує стандартні значки, але правильно масштабується для OS/2.
Ви можете отримати іконки для більш вікон, помістивши іконки з цими іменами: commonDialog.ico, profileWindow.ico і default.icoPhil Паркер створив кілька Firebird значки, засновані на конструкції полум’я, знайденої на веб-сайті Firebird. З невеликим кількістю підштовхування, він також зробив ще дві іконки для нас; один з Firebird значок на бета Mozilla веб-сайту, а один знаходиться на скріншоті Stardock. Зверніть увагу, що OS/2 іконки не можуть бути переглянуті в Mozilla, необхідно зберегти їх на диск щоб побачити їх! Є деякі Firefox іконки також на Гоббса.
FavIcons Mozilla має GUI-конфігуруються опції для «іконки веб – сайту», але є і прихована опція для підтримки Favicon (нестандартні IE стиль), який по замовчуванням виключений. Щоб включити підтримку Favicon, використовуйте цю опцію:
user_pref («browser.chrome.favicons», правда); Ви також можете включити іконки сайту в меню закладок, встановивши цей параметр:
user_pref («browser.chrome.load_toolbar_icons», 2);
Курсори Ви можете перевірити підтримку стилів CSS курсору на цій сторінці зразка
Throbbers Ви можете змінити Throbber в Mozilla, створивши хром\userChrome.css файл у вашому профілі. Він повинен містити наступне:

# Штурман-Throbber
{
список-стиль-зображення: URL ( "animthrob_single.gif") важливо ;!
}
# Штурман-Throbber [зайнятий = "істина"]
{
список-стиль-зображення: URL ( "animthrob.gif") важливо ;!
}

Існує хороший Throbber ви можете використовувати Netscape. Просто помістіть файли зображень в каталозі вашого профілю, поряд з userChrome.css

URL Throbber Ви також можете змінити URL, що Throbber йде, коли натиснув на:
user_pref («browser.throbber.url», »http://www.google.com/»);
user_pref («messenger.throbber.url», »http://www.google.com/»);
user_pref («compose.throbber.url», »http://www.google.com/»);
user_pref («addressbook.throbber.url», »http://www.google.com/»);
Поле введення URL Якщо ви хочете, щоб поле введення URL, щоб правильно працювало (не виділяючи все при натисканні на нього), ви можете використовувати цю установку:
user_pref («browser.urlbar.clickSelectsAll»);
Агент користувача Якщо ви хочете змінити агент користувача, зазначений в браузері, ви можете використовувати цю установку:
user_pref («general.useragent.override», «Mozilla / 4,61 [о] (OS / 2, U)»); Ви також можете подивитися на prefbar, який має меню з декількох варіантів.
Меню Якщо вам не подобається переміщення курсора, ви можете додати затримку, щоб уповільнити його:
user_pref («ui.submenuDelay», 7000);
або зупинити його від того, що відбувається:
user_pref («ui.submenuDelay», -1);
Пружинні папки Пружинні папки були в Mozilla Mail & Newsgroups в протягом деякого часу. Наведіть курсор миші на видиму папку і виберіть потрібну папку для подачі повідомлення. «Нормальна» поведінка для системи папок, щоб потім залишається відкритим, але можна легко ввімкнути автоматичне закриття таких «вигнутих» папок з наступним доповненням до prefs.js:
user_pref («ui.treeCloseDelay» 1000) ; Інші аспекти подпружиненной папки також можуть бути змінені; значення за замовчуванням:
user_pref («ui.treeOpenDelay» 1000);
user_pref («ui.treeLazyScrollDelay», 150);
user_pref («ui.treeScrollDelay», 100);
user_pref («ui.treeScrollLinesMax», 3);

 

Заголовок відповіді Ви можете легко змінити заголовок відповідного по замовчуванням для поштових і новинних повідомлень включають дату вихідного повідомлення, або що-небудь що ви хотіли б отримувати. user_pref («mailnews.reply_header_type», 2); це краще за замовчуванням; см MozillaZine більше варіантів.
Цитата Thunderbird 3.x і 2.x SeaMonkey процитують тільки обрану частину повідомлення при відповіді на нього. Ви можете відключити цю функцію:
user_pref («mailnews.reply_quoting_selection», False);
Максимальна кількість підключень Ви можете спробувати збільшити максимальні постійні з’єднання на сервер; Як повідомляється, це може значно прискорити завантаження сторінок на деяких сайтах.
user_pref ( «network.http.max-стійкі-з’єднання-на-сервер», 8);
Протоколи Тепер можна визначити свої власні протоколи, так що ви можете запустити все, що ви хочете від Warpzilla. Наприклад, для редагування файлу CONFIG.SYS в редакторі EPM з URL «ЕПМ:C:\CONFIG.SYS» необхідно додати наступні параметри:
user_pref («applications.epm», «C:\\OS2\\додатки\\epm.exe »);
user_pref («applications.epm.parameters», «% URL%»); Warpzilla тепер має «telnet:”протокол вбудований в os2pref.js, який працює telnetpm.
Mailcap Ви можете налаштувати інформацію MIME, який використовується в Mozilla. Файл mime.types відображає типи MIME для розширення файлів, в той час як файл mailcap визначає допоміжні програми для запуску для даного типу MIME. Додайте ці рядки:
user_pref («helpers.global_mailcap_file», «X:\\HOME\\mailcap»);
user_pref («helpers.global_mime_types_file», «X:\\HOME\\ mime.types»);
user_pref («helpers.private_mailcap_file», «X:\\ПОЧАТОК\\ mailcap.»);
user_pref ( «helpers.private_mime_types_file», «X:\\HOME\\ mime.types.»);Потім створіть відповідні файли. Ви можете побачити приклад файлу mailcap, який повинен дати вам ідею. Ви можете знайти комплексний mime.types файл з веб-сервера (Apache) або дистрибутивів.
Cookies Firefox 2.0 видалена можливість тільки дозволяючи куки з ініціації веб – сайту. Ви можете відновити цю поведінку з допомогою цього параметра:
user_pref («network.cookie.cookieBehavior», 1);
Повідомлення поштою Існує недокументований спосіб отримати новий індикатор пошти на WarpCenter, який тепер підключили до Mozilla, починаючи з версії 1.1. Ви можете налаштувати його таким чином: 1. Створити значок на робочому столі з ВД об’єкта <CCINBOX>, використовуючи цей REXX код:

/ * * /
називають RxFuncAdd 'SysCreateObject', 'RexxUtil', 'SysCreateObject'
Результат = SysCreateObject ( 'WPProgram', 'Mozilla Mail', '<WP_DESKTOP>', 'OBJECTID = <CCINBOX>');

Налаштувати цей об’єкт, щоб відкрити «Mozilla-Mail» з відповідним шляхом info.

2. Додати іконки пошти в вашому WarpCenter; вам потрібен менеджер ресурсів  і  NewMail.Zip. Розпакуйте обидва цих файлів в тимчасовий каталог, і зробити копію \ OS2 \ DLL \ SCENTER.DLL там. Щоб додати значки, виконайте наступну команду:

resmgr -a scenter.dll scenter.res

Тепер замініть \OS2\DLL\SCENTER.DLL з щойно створеного (я пропоную використовувати утиліту для розблокування).

3. Після перезавантаження, ваш Warpcenter повинен мати значок пошти. Існує mailtest.exe застосування в NewMail.Zip, яка може бути використана для перевірки працездатності за межами Mozilla.

Якщо ви хочете налаштувати іконки, редагувати mail.bmp або newmail.bmp, а потім запустити компілятор ресурсів відтворювати scenter.res.


Якщо ви хочете, щоб видалити новий індикатор пошти в Warpcenter, видаліть значок пошти в папці Mozilla (або один створені вами, дотримуючись інструкції вище). Після перезавантаження, пропаде додаткова кнопка.

За замовчуванням додатка Існує підтримка для використання зовнішніх додатків, налаштованих по замовчуванням для браузера та електронної пошти. Ви можете використовувати або ConfigApps утиліту або  Інтернет інтеграції додатків, який також включає в себе Run! утиліта і налаштувати його для вас.
Зовнішні програми електронної пошти Можна також вказати поштову програму вручну через ці переваги:
user_pref («applications.mailto», «X:\\шлях\\до\\mail_prog.cmd»);
user_pref («applications.mailto.parameters», «\»% URL% \ »»);
user_pref («network.protocol-handler.external.mailto», правда);
Існує REXX скрипт для інтеграції PMMail з Mozilla і виконуваної версією аналогічної функції. Щоб Firefox Thunderbird відкривався при натисканні на електронну пошту: посилання з допомогою Run! утиліти, ви можете використовувати ці налаштування:
user_pref («applications.mailto», «X:\\шлях\\до\\буревісника\\ буревісника l.exe»);
user_pref («applications.mailto.parameters», «-compose»);
Запуск декількох версій одночасно Ви можете тільки запустити Firefox і Thunderbird одночасно, якщо вони однієї версії (або точніше, побудованих з однакових кодів), в зв’язку з тим, що OS/2 ядра завантажують DLL бібліотеки. Якщо ви хочете запустити з різних кодових рівнів, використовуйте Internet Application Integration для налаштування Run!. Ви можете запускати кілька версій SeaMonkey (тобто налагодження і випуску версій)одночасно, до тих пір, як ви це робите обережно. Ви повинні використовувати різні профілі для кожної версії, і використовувати Run! або невеликий скрипт, аби запустити його (наприклад, seaMonkey.cmd):

 SET MOZ_NO_REMOTE = 1
 SET LIBPATHSTRICT = Т
 SET MOZILLA_HOME = <profile_path>
 SET PATH = <mozilla_directory>;% PATH%
 SET BEGINLIBPATH = <mozilla_directory>
 seamonkey.exe% 1% 2% 3% 4% 5

MOZ_NO_REMOTE = 1 тримає Mozilla створювати вікно повідомлень батьківського, тому два Mozilla, більше не може виявити, що один друг працює. LIBPATHSTRICT = T змушує бібліотеки DLL, які будуть завантажені з правильного місця, замість того, щоб використовувати те, що вже знаходиться в пам’яті (ця функція вимагає сучасного ядра OS/2). Ці попередньо виготовлений mozcall скрипти можуть бути корисні.

Пошук підказки Ви можете використовувати функцію ключових слів закладки, щоб створити ярлик для вашої улюбленої пошукової системи, наприклад, ви можете просто набрати «зоряні війни IMDB» в адресному рядку, щоб подивитися «Зоряні війни» на сайті Internet Movie Database. Щоб зробити це:

 1. Виконайте пошук у вашій улюбленої пошукової системи (в даному прикладі, IMDB).
 2. Коли з’являються результати, зробіть закладку сторінки.
 3. Перейдіть до Bookmark Manager. Виберіть закладку і натисніть Властивості
 4. У текстовому полі Місцезнаходження знайдіть терміни, які ви набрали для пошуку і замініть їх (для IMDB це буде виглядати http://www.imdb.com/find?q=%s).
 5. Встановіть ключове слово за вашим бажанням (наприклад, «IMDB», без лапок)
 6. Тепер ви можете зробити пошук з адресного рядка, ввівши ключове слово!
Addons addons.mozilla.org є відмінним ресурсом для пошуку теми і розширення. Проект xSidebar має налагоджений багато розширень Firefox і розширення Thunderbird для установки і запуску правильно в SeaMonkey. Налаштування панелі інструментів додає панель інструментів для швидкого зміни налаштувань для призначених для користувача шрифтів і квітів, зображень і JavaScript. Майкрофта список пошукових плагінів для Mozilla, а також інструкції для написання власних (як хороший пошук Гоббс). Там також деякі пошукові плагіни FireFox для використання з Google (зображення, групи новин і новини), архів commTalk програмного забезпечення, словник Лео німецький/англійська і Гоббса.

Букмарклет деякі милі Javascript утиліти для роботи з дратівливими веб-сторінок

Форма History Control дає хороший інтерфейс для управління збережених даних порожнистої форми.

Проблемні розширення Ви можете почати використовувати Warpzilla з відключеними розширеннями  (і використовується тему за замовчуванням) за допомогою «-safe режиму» параметра командного рядка. Після цього ви можете видалити будь-які проблемні розширення і/або тему.
пошкоджений інтерфейс Якщо  щось не так з вашим інтерфейсом користувача, є кілька речей, які ви можете спробувати.

 • Переконайтеся, що ви використовуєте тему, яка входить до складу Warpzilla, або ту, яка була роззроблена спеціально для версії, яку ви використовуєте.
 • У той час як браузер закритий, видаліть xul.mfl файл в папці профілю; він буде відтворений, і ви нічого не втратите.
 • Якщо він як і раніше не працює, хром\chrome.rdf (обидва додаток і версія профілю) можуть бути пошкоджені. Ви можете видалити ці файли, і нехай Mozilla відновити їх. Зверніть увагу, що вам потрібно буде перевстановити всі теми і розширення.
 • Якщо у вас є пошкоджений інтерфейс, ви, ймовірно, намагалися вручну видалити аддон без очищення файлів в overlays.rdf. Можна звернутись до ручного редагування, або почати видалення файлів RDF. Знову ж таки, вам, можливо, буде потрібно перевстановити розширення.
Командний рядок Існують деякі рекомендації щодо параметрів командного рядка.

.

Leave a Reply